DeWALT D21570K-QS Klopboor-/ diamantboormachine in koffer - 1300W
Afgelopen 30 dagen 278,29
270,42
incl. BTW
Nog 1 beschikbaar
Productinformatie
Met de DeWALT D21570K-QS kies je voor een klopboormachine en diamantboormachine die je helpt om gericht en gecontroleerd te boren in steen en andere harde materialen. De motor van 1300W geeft je de aandrijving die je zoekt wanneer je vlot wilt werken bij renovatie of installatieklussen. Dankzij de verstelbare zijhandgreep houd je de machine stabiel in de hand en stuur je nauwkeurig bij tijdens elke boorbeweging. De diepte-aanslag helpt je om gaten steeds op dezelfde diepte te maken wat prettig is bij seriewerk en strak montagewerk. Na afloop berg je alles netjes op in de stevige draagkoffer zodat je boormachine goed beschermd blijft tijdens vervoer en opslag. Zo haal je een veelzijdige boormachine in huis voor klussen waarbij controle gebruiksgemak en betrouwbaar boren voorop staan.
Productomschrijving
Werkt op
Netstroom
Wordt geleverd in
in Koffer
Opgenomen vermogen
1300 W
Afgegeven vermogen maximaal
680 W
Boorcapaciteit beton
22 mm
Boorcapaciteit steen
127 mm
Functies
Boren
Geschikt voor materiaal
Beton, Steen
Maximaal toerental
3500 rpm
Modelcode
D21570K-QS
Hoogte
215 mm
Gewicht
3 kg
Lengte
380 mm
1x DeWALT D21570K Klopboor-/ diamantboormachine
1x Handgreep
1x Diepte-aanslag
1x Koffer
Product type
Werkt op
Netstroom
Wordt geleverd in
in Koffer
Aandrijving
Opgenomen vermogen
1300 W
Afmetingen
Hoogte
215 mm