Bosch GKS18V-68G Accu cirkelzaag in L-Boxx - 190mm
Afgelopen 30 dagen 440,16
437,75
incl. BTW
Over 1 week bezorgd
Productinformatie
Met de Bosch GKS18V-68G werk je draadloos zonder in te leveren op kracht. Deze zaag levert zaagprestaties die gelijkwaardig zijn aan een 1800W netstroommachine, maar dan met de vrijheid van een accu. Je stelt de zaagdiepte intuïtief in en hebt volledige controle dankzij de ergonomische extra handgreep. Je werkt comfortabel in elke positie. De geïntegreerde gebruikersinterface laat je het toerental instellen naar wens. Voor een langere accuduur schakel je de ECO-modus in. De machine beschikt over snelle rem, overbelastingsbeveiliging en een draaibare afzuigaansluiting. Je gebruikt deze zaag op hout en plaatmateriaal, ook in combinatie met diverse geleiderailsystemen.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in L-Boxx
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Asgat
20 mm
Koolborstelloos
Ja
Maximaal toerental
5000 rpm
Toerental onbelast
Variabel toerental
Ja
Zaagblad diameter
190 mm
Zaagdiepte bij 45º verstek
50 mm
Zaagdiepte bij 90°
68 mm