Milwaukee M18 FMCS66-0C Li-Ion accu cirkelzaagmachine body
Uitvoering
552,68
incl. BTW
Over 9 dagen bezorgd
Gratis product*
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FMCS66-0C Li-Ion accu cirkelzaagmachine body – Precies en snel zagen op accu
Met de Milwaukee M18 FMCS66-0C Li-Ion accu cirkelzaagmachine profiteer je van krachtige prestaties en nauwkeurige zaagsneden, waar je ook werkt. Dit model heeft een zaagblad van 203 mm en een asgat van 15,87 mm, waarmee je tot 66 mm diep zaagt bij 90°. Je sluit de machine moeiteloos aan op een Milwaukee® geleiderail voor rechte zaagsneden met minimale insteltijd. De zaag biedt een indrukwekkend vermogen van 1800 W en snellere zaagsnelheid dan veel gesnoerde varianten. Dankzij het prestatielampje zie je direct wanneer het gebruik te intens wordt en met de zaagdiepte-instelling en hendel schakel je snel tussen verschillende toepassingen. De geavanceerde elektrische rem stopt het zaagblad veilig in minder dan 1 seconde. Innovaties als de grote metalen spaanvanger, de exclusieve spaanplaatvanger voor efficiënte afvalverwijdering en de dry-cutting technologie voor braamvrij werken, verhogen je gebruiksgemak. Daarbij voorkomt de dubbelwerkende trigger ongewenst opstarten, zodat je veilig en gecontroleerd zaagt, zelfs bij metaalbewerking.
Productomschrijving
Body/set
Body
Extra eigenschappen
Ingebouwde verlichting
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Systainer
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Asgat
15.87 mm
Maximaal toerental
4000 rpm
Zaagblad diameter
203 mm
Zaagdiepte bij 90°
66 mm
Modelcode
1x Milwaukee M18 FMCS66-0C cirkelzaag
1x Milwaukee Transport koffer
1x Milwaukee metalen snijmes 203 mm