Milwaukee M18 FHSAG150XB2-0X
344,88
incl. BTW
Gratis product*
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FHSAG150XB2-0X 18V Li-ion accu Haakse slijper in HD Box - 150mm
Deze accu haakse slijper van Milwaukee met een schijfdiameter van 150 mm biedt uitstekend gebruiksgemak dankzij een verbeterde balans en ergonomie door de compacte motorbehuizing. Je merkt direct het verschil in werkgemak dankzij de trillingsdempende zijhandgreep en het slanke handgreepontwerp. De machine levert kracht vergelijkbaar met een 1800W slijper, zodat je zelfs de zwaarste klussen aankunt. De RAPIDSTOP™-functie zorgt dat de schijf in slechts 2 seconden stilstaat, wat zorgt voor optimale bescherming tijdens het werken. Dankzij het geïntegreerde FIXTEC™ systeem wissel je snel en zonder gereedschap van slijpschijf. De line-lock-out functie voorkomt ongewenst automatisch opstarten, waardoor je altijd veilig werkt. Het flexibele accusysteem maakt deze slijper compatibel met alle Milwaukee® M18™ accu's en door het verwijderbare stofscherm blijft je motor langer beschermd tegen stof en vuil. Compact werken en eenvoudig instellen van de 125 mm afschermkap zonder gereedschap zorgt ervoor dat je snel wisselt en moeiteloos grote zaagcapaciteit benut. Deze haakse slijper in HD Box is ontworpen voor maximale prestaties en duurzaamheid.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in HD Box
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aansluiting
M18
Asgat
22.2 mm
Maximaal toerental
9000 rpm
Schijf diameter
150 mm
Type schakelaar
Schuifschakelaar
Modelcode
Gewicht
3.5 kg
1xMilwaukee M18 FHSAG150XB2-0X 18V Li-ion accu Haakse slijper