Carat CES1509000 Diamantzaagblad voor droogzagen - 150 x 22,23mm - Universeel
Productinformatie
Carat CES1509000 Diamantzaagblad: De Universele Held voor Droogzagen
Ben jij op zoek naar een diamantschijf die moeiteloos verschillende materialen te lijf gaat? Dan is de Carat CES1509000 precies wat je nodig hebt! Met een schijfdiameter van 150 mm en een segmenthoogte van 7 mm biedt deze semi-professionele diamant droogzaag optimale prestaties voor allerlei klussen. Dankzij de lasergelaste hechting ben je verzekerd van een prijsgunstige en duurzame oplossing. Dit zaagblad, ideaal voor gebruik met Carat-machines, snijdt moeiteloos door diverse materialen. Perfect voor iedereen die vakmanschap hoog in het vaandel heeft staan en geen genoegen neemt met minder dan het beste. Pak die klus met vertrouwen aan!
Productomschrijving
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Geschikt voor materiaal
Universeel
Schijf diameter
150 mm
Modelcode
CES1509000
Hoogte
7 mm
1x Carat CES1509000 Diamantzaagblad
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Geschikt voor materiaal
Universeel
Schijf diameter
150 mm