Milwaukee M18 FCSO190GR-0C 18V Li-ion accu cirkelzaagmachine body in koffer - 190mm
Afgelopen 30 dagen 507,32
504,63
incl. BTW
Over 7 weken bezorgd
Productinformatie
Stap eenvoudig door hout en plaatmateriaal met de Milwaukee M18 FCSO190GR-0C 18V Li-ion accu cirkelzaagmachine. Deze machine combineert een zaagblad van 190 mm met een ongekend onbelast toerental van 6.000 omwentelingen per minuut, waarmee je verzekerd bent van snelle en zuivere zaagsneden. De maximale zaagdiepte bedraagt 68 mm bij 90 graden en 53 mm bij 45 graden, waardoor je flexibel bent bij verschillende klusprojecten. Dankzij ondersteuning voor geleiderails werk je extra nauwkeurig. Je profiteert van een kantelhoek tot 50° en een asgat van 30 mm, wat de veelzijdigheid ten goede komt. Het gewicht is beperkt tot 4 kg zonder accu, dus langdurig werken is minder belastend. De machine wordt geleverd in een sterke transportkoffer, zodat je deze altijd veilig en overzichtelijk meeneemt naar de volgende klus.
Productomschrijving
Body/set
Body
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage accu
18 V
Asgat
30 mm
Zaagblad diameter
190 mm
Zaagdiepte bij 45º verstek
53 mm
Zaagdiepte bij 90°
68 mm
Modelcode
Gewicht
5.7 kg
1x Milwaukee M18 FCSO190GR-0C 18V Li-ion accu cirkelzaagmachine