Milwaukee M18 FCSDC165-552C 18V L-ion accu cirkelzaagmachine set (2x 5.5Ah accu) in koffer - 165mm
Uitvoering
796,91
incl. BTW
Over 6 dagen bezorgd
Productinformatie
Milwaukee M18 FCSDC165-552C 18V accu cirkelzaagmachine set in koffer
De Milwaukee M18 FCSDC165-552C is een betrouwbare cirkelzaagmachine die geleverd wordt met twee 5.5Ah accu’s, zodat je lang kunt doorwerken zonder op te laden. Met een zaagblad van 165 mm en een asgat van 20 mm zaag je vlot door hout of plaatmateriaal heen. Het onbelaste toerental van 6000 omwentelingen per minuut zorgt voor strakke zaagsneden. Je kantelt de zaag makkelijk tot 45 graden voor schuine sneden tot 46 mm diep. Gebruik je een geleiderail, dan werk je nog preciezer met een maximale diepte tot 61 mm. Het geheel neem je handig mee in de stevige transportkoffer.
Productomschrijving
Body/set
Set
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
2
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage accu
18 V
Asgat
20 mm
Zaagblad diameter
165 mm
Zaagdiepte bij 45º helling
46 mm
Modelcode
Hoogte
36.2 cm
Breedte
23 cm
Gewicht
8.54 kg
Lengte
47.5 cm
1x Milwaukee M18 FCSDC165-552C 18V L-ion accu cirkelzaagmachine body