Milwaukee M18 FCSDC165-0C 18V Li-ion cirkelzaagmachine body in koffer - 165mm
Uitvoering
467,86
incl. BTW
Over 6 dagen bezorgd
Gratis product*
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FCSDC165-0C 18V cirkelzaagmachine in koffer
Met de Milwaukee M18 FCSDC165-0C haal je een veelzijdige 18V cirkelzaag in huis voor nauwkeurige zaagsneden. Deze machine werkt met een 165 mm zaagblad en een asgat van 20 mm, zodat je verschillende materialen snel en netjes doorzaagt. Het onbelaste toerental van 6000 toeren per minuut geeft je de snelheid die je nodig hebt voor vloeiende sneden. Dankzij de kantelhoek van -5° tot 45° maak je ook schuine sneden tot 46 mm diep, terwijl je met de geleiderail nog meer precisie behaalt. Met een gewicht van 3,4 kg inclusief accu werk je wendbaar en comfortabel, en alles neem je makkelijk mee in de stevige transportkoffer.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Koffer
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Asgat
20 mm
Koolborstelloos
Ja
Maximaal toerental
6000 rpm
Verstekfunctie (Kantelen L/Rº)
Ja
Zaagblad diameter
165 mm
Modelcode
Hoogte
36.2 cm
Breedte
23 cm
Gewicht
6.3 kg
Lengte
47.5 cm
1x Milwaukee M18 FCSDC165-0C 18V Li-ion cirkelzaagmachine body