Makita DSD180RTJ 18V Li-ion Accu Gipszaag set (2x 5.0 Ah) in Mbox
Uitvoering
407,09
incl. BTW
Nog 3 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Aanbevolen combinaties
Productinformatie
Makita DSD180RTJ 18V Li-ion Accu Gipszaag set - Jouw Flexibele Zaagmaatje
Als je op zoek bent naar ultiem gemak bij het werken met gipsplaten, dan heb je met de Makita DSD180RTJ de juiste tool gevonden. Deze accu gipszaag is perfect voor het maken van zowel vierkante als rechthoekige uitsparingen, ideaal voor iedere serieuze klusser. Dankzij de lichte constructie van slechts 1,9 kg en een variabele zaagsnelheid, biedt deze gipszaag exceptionele flexibiliteit en controle. Met een krachtige 18V Li-ion batterij en een ingebouwde verlichting werk je zelfs in donkere hoeken alsof het daglicht is. Zeg maar dag tegen stofwolken door de efficiënte stofafzuiging. Of je nu vanuit het midden van een plaat werkt of bovenhands bezig bent, met de Makita DSD180RTJ ben je altijd goed uitgerust.
Productomschrijving
Body/set
Set
Extra eigenschappen
Ingebouwde verlichting
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Mbox
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
2
Accu platform
Makita LXT
Batterijtechnologie
Li-ion
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Invaldiepte
30 mm
Maximaal toerental
6000 rpm
Type machine
Gipsfrees
Variabel toerental
Ja
Modelcode
DSD180RTJ
Hoogte
29.1 cm
Breedte
79 mm
Lengte
263 mm