Makita DPJ180Y1J 18V Li-Ion accu lamellenfrees body + (1x 1.5Ah accu) in Mbox - Zonder lader
Uitvoering
306,99
incl. BTW
Over 6 dagen bezorgd
Productinformatie
Met de Makita DPJ180Y1J 18V Li-Ion accu lamellenfrees beschik je over een veelzijdig stuk gereedschap voor het maken van sterke houtverbindingen met lamellen. Dankzij de aluminium behuizing en gehard stalen tandwielaandrijving ben je verzekerd van een langere levensduur en nauwkeurige prestaties. Je stemt de freesdiepte eenvoudig af met één van de zes instelbare posities, variërend van 8,0 mm tot zelfs 20 mm, inclusief speciale standen voor niet-verlijmbare lamellensystemen. Het waarschuwingslampje helpt je om overbelasting te voorkomen en de automatische uitschakeling na 2 seconden biedt extra veiligheid. De beveiliging tegen onbedoeld herstarten en de accubeveiliging zorgen voor een zorgeloze werkervaring. Sluit desgewenst een externe stofafzuiging aan voor een schone werkplek. Deze set wordt geleverd inclusief 1,5Ah accu, zodat je direct aan de slag kunt.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Mbox
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Makita LXT
Oplaadtijd
22 m
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Diameter schacht
12.3, 13, 14.7, 8 mm, 10 mm, 20 mm
Invaldiepte
20 mm
Maximaal toerental
6500 rpm
Maximale freesdiepte
20 mm