Makita DPJ180RTJ 18V Li-Ion accu lamellenfrees set (2x 5.0Ah accu) in Mbox
Uitvoering
405,79
incl. BTW
Over 6 dagen bezorgd
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Aanbevolen combinaties
Productinformatie
Met de Makita DPJ180RTJ 18V Li-Ion accu lamellenfrees set heb je alle vrijheid om snel en efficiënt lamellenverbindingen te maken. Je profiteert van 6 instelbare freesdieptes tussen 8,0 mm en 20 mm, zodat je nauwkeurig op elke klus kunt inspelen. De machine werkt op twee krachtige 5.0Ah accu’s, waardoor je zonder onderbreking doorwerkt. Dankzij de aluminium behuizing en gehard stalen tandwielaandrijving ben je verzekerd van maximale duurzaamheid. De lamellenfrees is voorzien van een externe stofafzuiging, waardoor je werkplek schoon blijft en de prestaties optimaal blijven. Door de uitgebreide instelmogelijkheden pas je alles moeiteloos aan jouw werkzaamheden aan en zorg je telkens voor een strak eindresultaat. Dankzij de handige Mbox neem je het gereedschap eenvoudig mee naar je volgende klus.
Productomschrijving
Body/set
Set
Extra eigenschappen
Softgrip
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Mbox
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
2
Accu platform
Makita LXT
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Asgat
22.23 mm
Invaldiepte
20 mm
Maximaal toerental
6500 rpm
Maximale freesdiepte
20 mm
Type machine
Lamellenfrees
Modelcode
DPJ180RTJ
Breedte
13.9 mm
Hoogte
14.9 mm
Gewicht
0.944 kg
2x Accu BL1850 18V 5,0Ah