HiKOKI CJ18DAW4Z 18V Li-ion accu decoupeerzaag body - D-greep - 135mm
HiKOKI
Uitvoering
169,28
incl. BTW
Nog 5 beschikbaar
Productinformatie
HiKOKI CJ18DAW4Z 18V Li-ion accu decoupeerzaag – Efficiënt, veelzijdig en gebruiksvriendelijk
Met de HiKOKI CJ18DAW4Z 18V Li-ion accu decoupeerzaag kun je genieten van optimaal gebruiksgemak bij uiteenlopende zaagklussen. Dankzij de D-greep ligt de zaag prettig in de hand, ideaal bij het zagen van bochten en langere werkzaamheden. Met een zaagsnelheid tot 2500 omwentelingen per minuut en een zaagdiepte bij 90° tot 135 millimeter werk je moeiteloos door verschillende materialen heen. De slaglengte van 26 millimeter en de drie instelbare pendelstanden bieden je extra controle over het zaagproces. Het “Power Lock Systeem” maakt het wisselen van het zaagblad snel en gereedschapsloos. Dankzij de sterke aluminium en stalen voet staat stabiliteit centraal, terwijl de blaasfunctie zorgt voor een goed zicht op de zaaglijn. Deze decoupeerzaag is licht in gewicht, snel, zeer stabiel bij het zagen in bochten en gaat lang mee – waardoor je efficiënt en precies werkt.
Productomschrijving
Body/set
Body
Extra eigenschappen
Ingebouwde verlichting, Pendelmechanisme
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Hikoki MULTI-VOLT
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aantal slagen
2500 rpm
Handgreep
D-Greep
Maximaal toerental
2500 rpm
Pendelstanden
3
Slaglengte
26 mm
Snelheidsstanden
1
Variabel toerental
Ja
Zaagdiepte bij 90°
135 mm
Modelcode
CJ18DAW4Z
Hoogte
202 mm
Lengte
266 mm
Breedte
81 mm