HiKOKI C3606DPAW2Z 36V Li-ion accu invalzaag body in HSC - 165mm
Uitvoering
535,48
incl. BTW
Over 1 week bezorgd
Productinformatie
Krachtige en veelzijdige accu-invalzaag voor precisiewerk
De HiKOKI C3606DPAW2Z 36V (18V/36V) Li-ion accu invalzaag levert uitzonderlijke kracht en biedt met zijn zaagblad van 165 mm de grootste zaagdiepte in zijn klasse. Deze invalzaag is compatibel met HiKOKI geleiderails én met standaard geleiderails van andere merken, waardoor je maximale flexibiliteit hebt bij elk project. Met variabele snelheden pas je eenvoudig de zaagsnelheid aan op jouw materiaal, terwijl de snelstoprem voor extra veiligheid zorgt. Dankzij de ondersnijfunctie (-1°/46°) kun je de zaagsnede nauwkeurig afstellen, zodat je altijd een perfect resultaat behaalt. De dubbel instelbare diepte-indicator maakt het eenvoudig om de juiste zaagdiepte te selecteren. Met een gewicht van slechts 5,4 kg (inclusief BSL36B18X accu) is deze machine krachtig én handzaam. Met standaard accessoires zoals een zaagblad, stofzak, connector, sleutel en handige HSC IV-opbergkoffer ben je direct klaar om aan de slag te gaan.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in HSC
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Hikoki MULTI-VOLT
Batterijtechnologie
Li-ion
Voltage
36
Voltage accu
36 V
Asgat
20 mm
Gemeten geluidsniveau DB
93 dB
Koolborstelloos
Ja
Maximaal toerental
5600 rpm
Verstekfunctie (Kantelen L/Rº)
Ja
Zaagblad diameter
165 mm
Zaaglijnaanduiding
Geen
Zaagdiepte bij 45º verstek
43 mm
Zaagdiepte bij 90°
66 mm
Modelcode
C3606DPAW2Z
Gewicht
4.4 kg
Lengte
391 mm
Breedte
206 mm
Hoogte
269 mm