Festool 499973 / DIA ABRASIVE-D130-ST Diamantkomschijf - 130 x 25/22,2mm
incl. BTW
Over 4 weken bezorgd
Productomschrijving
Festool 499973 / DIA ABRASIVE-D130-ST Diamantkomschijf - Voor een perfecte afwerking
Met de Festool 499973 / DIA ABRASIVE-D130-ST Diamantkomschijf haal je dé oplossing in huis voor al je zware schuur- en slijpklussen. Deze schijf van 130 mm is ideaal voor het bewerken van sterk zandhoudende materialen, vers gestort beton, en zelfs kalkzandsteen en gasbeton. Wat deze komschijf uniek maakt? De indrukwekkende segmenthoogte van 5 mm! Hierdoor werk je snel en effectief, zelfs met de meest uitdagende materialen. Dankzij de compatibiliteit met machines zoals de RG 130 en AG 125 is deze diamantkomschijf breed inzetbaar. Met één stuk in een handige doos geleverd, ben je altijd klaar voor de volgende klus!
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
25.4 mm
Diameter
130
Geschikt voor materiaal
Kalkzandsteen, Beton
Schijf diameter
130 mm