Festool 499972 / DIA HARD-D130-ST Diamantkomschijf - 130 x 25/22,2 x 5mm
incl. BTW
Over 4 weken bezorgd
Productinformatie
Festool 499972/DIA HARD-D130-ST Diamantkomschijf - Voor ultiem slijpresultaat
Productomschrijving
Aantal stuks
1
Asgat
25.4 mm
Diameter
130
Geschikt voor materiaal
Beton
Schijf diameter
130 mm
Schijfdikte
5 mm
499972
1x Festool 499972/DIA HARD-D130-ST Diamantkomschijf
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
25.4 mm
Diameter
130
Geschikt voor materiaal
Beton
Schijf diameter
130 mm