Dremel CS12V-SC1 12V accu Blueprint draagbaar zaagstation set (1x 2.0Ah) in koffer
Afgelopen 30 dagen 158,14
154,39
incl. BTW
Gratis accu
Top deal
Bij aankoop van dit product ontvang je een gratis accu of koffer.
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
  • Gratis accu
  • Top deal
    Klusweekenden
    Klusweekenden
Productinformatie
Dremel CS12V-SC1 12V accu draagbaar zaagstation set in koffer
Met de Dremel CS12V-SC1 werk je nauwkeurig aan uiteenlopende zaagklussen, waar je ook bent. De zaag wordt geleverd in een handige koffer die fungeert als zaagstation, compleet met geïntegreerde geleiders. Hiermee kun je eenvoudig recht, verstek of in een hoek zagen. Dankzij de ingebouwde laserlijn houd je altijd het zaagpad goed in zicht, wat zorgt voor extra precisie tijdens het werken. De borstelloze motor werkt op een 12V accu en biedt een stille en efficiënte werking. Het meegeleverde hardmetalen Multi-Material zaagblad is geschikt voor diverse materialen zoals hout, kunststof en metaal. In de koffer vind je ook meerdere hulpstukken en accessoires die je helpen om snel en netjes te werken.
Productomschrijving
Body/set
Set
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
1
Voltage
12
Voltage accu
12 V
Asgat
15 mm
Maximaal toerental
5000 rpm
Verstekfunctie (Kantelen L/Rº)
Ja
Zaagblad diameter
85 mm
Zaaglijnaanduiding
Laser
Zaagdiepte bij 45º verstek
15.9 mm
Zaagdiepte bij 90°
25.4 mm
Modelcode
F013CS12JM
Gewicht
1.4 kg
1x Dremel CS12V-SC1 12V accu Blueprint draagbaar zaagstation
1x Dremel Zaagblad
1x Dremel 2.0Ah Accu
Product type
Body/set
Set
Werkt op
Accu
Aandrijving
1
Voltage
12
Voltage accu
12 V