Senco DS722-18V Li-Ion accu Duraspin bandschroefmachine set (2x 3,0Ah) in koffer - 25-75mm
incl. BTW
Over 9 dagen bezorgd
Productinformatie
Senco DS722 Li-Ion accu Duraspin bandschroefmachine set (2x 3,0Ah) in koffer - 25-75mm
Met de Senco DS722-18V Li-Ion accu Duraspin bandschroefmachine werk je moeiteloos en efficiënt zonder last te hebben van storende kabels. Dankzij de krachtige 18V Li-ion accu’s (inclusief twee 3,0Ah batterijen) en de 2500 RPM high-torque motor schroef je snel en nauwkeurig in uiteenlopende materialen, met schroeflengtes tot 75mm. De gepatenteerde bandinvoer zorgt voor soepele toevoer van schroeven, terwijl je eenvoudig en zonder gereedschap de schroeflengte kunt instellen. De schroefdiepte is gemakkelijk vergrendelbaar en via de variabele snelheid kies je altijd het juiste tempo. Door het compacte ontwerp bereik je moeiteloos lastige plekken, en met de praktische riemhaak (links of rechts te monteren) heb je de machine altijd binnen handbereik. De meegeleverde koffer maakt transport en opslag eenvoudig, waardoor deze bandschroefmachine een ideale oplossing is voor wie veel flexibiliteit, productiviteit en veiligheid zoekt op de bouwplaats.
Productomschrijving
Body/set
Set
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Koffer
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
2
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aandraaimoment maximaal
8 N
Aansluiting
Zeskant
Schroefdiameter
5.5 mm
Modelcode
10C2001N
Gewicht
2.5 kg
Hoogte
243 mm
Lengte
419.5 mm
Breedte
86 mm