Rubi DL-125-120 Tegelzaagmachine - 1800W - 1200mm - incl. 125mm diamantzaagblad
incl. BTW
Nog 1 beschikbaar
Productinformatie
Wordt standaard niet geleverd met stroomkabel.
De Rubi DL-125-120 Tegelzaagmachine combineert kracht, precisie en gebruiksgemak om elke tegelklus tot een succes te maken. Met een sterke 1800W motor zaag je moeiteloos door materialen zoals dikke natuursteen en keramische tegels. Het versterkte aluminium chassis met dubbelliggersysteem garandeert optimale stabiliteit tijdens het zagen waardoor elke snede recht en nauwkeurig blijft. Dankzij de zaagdiepte van 20 mm bij 90° en het meegeleverde 125 mm diamantzaagblad werk je nauwkeurig aan uiteenlopende tegeltoepassingen. De geïntegreerde zijtafel, laserlijn en zijdelingse aanslag bieden extra ondersteuning bij repeterende sneden, ideaal voor projecten met tegels van 8 tot 20 mm dik. Daarbij zorgt het innovatieve ZERO DUST systeem voor een schonere werkomgeving, zodat je prettig en efficiënt kunt blijven werken.
Productomschrijving
Werkt op
Netstroom
Opgenomen vermogen
1800 W
Maximaal toerental
12000 rpm
Toepassing op
Tegels
Zaagblad diameter
125 mm
Zaagdiepte bij 90°
20 mm
56924
1x Rubi DL-125-120 Tegelzaagmachine
1x Rubi diamantzaagblad
Product type
Werkt op
Netstroom
Aandrijving
Opgenomen vermogen
1800 W