Milwaukee M18 M18FSAGF125XB-0X 18V Li-ion accu Haakse slijper body in HD box - 125mm - koolborstelloos
incl. BTW
Gratis product*
Nog 4 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FSAGF125XB-0X - Ideale Baas voor Jouw Slijpklussen
Ontdek de kracht en flexibiliteit van de Milwaukee M18 FSAGF125XB-0X 18V Li-ion accu haakse slijper. Dit beest van een machine is een must-have voor elke serieuze klusser die geen concessies doet aan kwaliteit. De geavanceerde POWERSTATE™ koolborstelloze motor zorgt voor ongeëvenaarde prestaties met voldoende vermogen om zelfs de zwaarste taken met gemak aan te pakken. Dankzij het M18 accusysteem kun je flexibel werken, zonder de beperkingen van een snoer. Deze haakse slijper is ontworpen voor precisie: met een schijfdiameter van 125 mm en een asgat van 22,23 mm bereik je moeiteloos een maximale zaagdiepte van 33 mm. De RAPIDSTOP™ schijfrem en de niet-vergrendelbare veiligheidsschakelaar zorgen voor optimale veiligheid, terwijl de antitrillingshandgreep en het slanke ontwerp het werken een stuk comfortabeler maken. Voeg daar de gereedschapsloze wielwissel en het verwijderbare stofscherm aan toe voor maximale efficiëntie en levensduur. Kortom, de Milwaukee M18 is jouw betrouwbare maat voor elke slijpklus.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in HD Box
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aansluiting
M14
Asgat
22.2 mm
Koolborstelloos
Ja
Maximaal toerental
8500 rpm
Schijf diameter
125 mm