Milwaukee M18 FSAGSVO125X-502X FUEL Haakse slijper (2x 5.0AH accu) - 125mm - in HDBox
Uitvoering
694,53
incl. BTW
Gratis product*
Nog 2 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FSAGSVO125X-502X 18V Li-ion haakse slijper (2x 5.0AH accu) set in HD Box - 125mm
Met deze Milwaukee M18 FSAGSVO125X-502X 18V Li-ion haakse slijper krijg je een machine die prestaties levert vergelijkbaar met een gesnoerde 1200 W haakse slijper, zonder het ongemak van een snoer. De AUTOSTOP™-functie beschermt je bij vastlopers en onnatuurlijke bewegingen door het apparaat automatisch uit te schakelen. De niet verwijderbare beschermkap kun je zonder gereedschap instellen, en dankzij het geïntegreerde FIXTEC™-systeem wissel je snel van schijf. Vier standen via een drukknop bieden optimale controle voor diverse toepassingen zoals roest- en verfverwijdering of werken met RVS en aluminium. Het RAPIDSTOP™-remmechanisme stopt de schijf in minder dan één seconde. De dubbele veiligheidsschakelaar en ergonomische zijhandgreep met 15 instelbare posities verhogen het gebruiksgemak. Verder bieden het afneembare stofscherm, de koolborstelloze POWERSTATE™-motor, REDLINK PLUS™ intelligentie en REDLITHIUM™-accu een lange levensduur en maximale bescherming. Met ONE-KEY™ tool tracking, flexibel accusysteem en de laagste vibratie in zijn klasse werk je veilig, krachtig en efficiënt.
Productomschrijving
Body/set
Set
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in HD Box
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
2
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aansluiting
M12, M18
Asgat
22.2 mm
Koolborstelloos
Ja
Maximaal toerental
8500 rpm
Schijf diameter
125 mm
Softstart
Ja
Toerental onbelast
Type schakelaar
Dodemansschakelaar
Variabel toerental
Modelcode
Breedte
473 mm
Gewicht
7254 kg
Lengte
121 mm
Hoogte
360 mm