Milwaukee M18 FSAG125XB-0 Haakse Slijper - 125mm
Uitvoering
305,14
incl. BTW
Gratis product*
Nog 2 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FSAG125XB-0 Haakse Slijper - Innovatie en Kracht in je Handen
Ontdek de kracht van de Milwaukee M18 FSAG125XB-0 Haakse Slijper, een meesterwerk als het gaat om snoerloze technologie. Deze compacte slijper is ontworpen met een kleinere kop en hoek voor de batterij, wat zorgt voor perfecte balans en ergonomie. De anti-vibratie zijhandgreep maakt langdurig werken comfortabeler, terwijl de niet-vergrendelbare veiligheidsschakelaar je beschermt tegen ongewenst opstarten. Met prestaties die doen denken aan een 1200W slijpmachine, gecombineerd met de innovatieve FUEL™ technologie, ben je verzekerd van ultieme kracht en duurzaamheid. Het FLEXTEC™ systeem stelt je in staat om snel schijven te wisselen zonder extra gereedschap, en dankzij de RAPIDSTOP™ schijfrem geniet je van extra gebruiksveiligheid. Deze slijper is niet alleen veelzijdig met alle Milwaukee® M18™ accu's, maar ook nog eens optimaal beschermd met een verwijderbaar stofscherm. Zeg vaarwel tegen onvoorziene verrassingen en hallo tegen precisie!.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aansluiting
M14
Asgat
22.2 mm
Koolborstelloos
Ja
Maximaal toerental
8500 rpm
Schijf diameter
125 mm