Milwaukee M18 FROS125-0B 18V Li-ion accu Excentrische schuurmachine body in transporttas - 125mm
Uitvoering
incl. BTW
Retourtermijn van 30 dagen
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Aanbevolen combinaties
Originele prijs
493,02
Productinformatie
Productomschrijving
Met de Milwaukee M18 FROS125-0B 18V Li-ion excentrische schuurmachine werk je efficiënt en comfortabel dankzij de hoogwaardige technologieën en slimme functies. Deze machine is geschikt voor verschillende schuurklussen, met een verstelbaar toerental tussen 6.000 en 12.000 schuurbewegingen per minuut en vijf snelheidsinstellingen, waardoor je altijd de juiste instelling hebt voor het materiaal waarmee je werkt. Het apparaat is voorzien van een 2,5 mm uitslag en verwijdert tot 220 gram materiaal per lading met een M18 5.0 Ah accu. De lage trillingswaarden van slechts 6,63 ms² zorgen ervoor dat je langdurig en veilig kunt schuren, terwijl de ergonomische grip en het lichte gewicht van 1,45 kg het gebruiksgemak verder verhogen. De schuurmachine beschikt over een DEK26 stofzuigeradapter en VacLink technologie, zodat stof eenvoudig via Bluetooth® wordt afgezogen. Ook wissel je dankzij de klittenbandschuurzool snel van schuurpapier. Met het flexibele accusysteem profiteer je van compatibiliteit met alle Milwaukee M18 accu’s, en zorgen de POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accutechnologie en REDLINK PLUS™ intelligentie voor een duurzame, krachtige werking en een lange levensduur.