Milwaukee M18 FHSAG125XPDB2-0X 18V Li-ion accu Haakse slijper body in HD Box - 125mm - High Performance
incl. BTW
Gratis product*
Nog 4 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FHSAG125XPDB2-0X: Compacte krachtpatser voor High Performance
Als je op zoek bent naar een haakse slijper die kracht en controle moeiteloos combineert, dan is de Milwaukee M18 FHSAG125XPDB2-0X dé oplossing. Met een indrukwekkende kracht vergelijkbaar met een gesnoerde 1800W-machine en een slanke, ergonomische behuizing ben je klaar voor elke klus. Het RAPIDSTOP™-systeem stopt de schijf binnen 2 seconden voor maximale veiligheid, terwijl de niet-vergrendelbare peddelschakelaar met Line-lock-out onbedoeld starten voorkomt. De geïntegreerde FIXTEC™ maakt schijfwissels super eenvoudig, en het verwijderbare stofscherm beschermt de motor tegen vuil voor een langere levensduur. Met 125 mm schijfcapaciteit, anti-vibratie zijhandgreep en een flexibele compatibiliteit met alle M18™ accu’s is dit gereedschap een gamechanger voor de veeleisende professional.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in HD Box
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aansluiting
M18
Asgat
14 mm
Maximaal toerental
9000 rpm
Schijf diameter
125 mm