Milwaukee M18 FCSO190GR-121C 18V Li-ion accu cirkelzaagmachine set (1x 12.0Ah accu) in koffer - 190mm
incl. BTW
Over 7 weken bezorgd
Productinformatie
Met de Milwaukee M18 FCSO190GR-121C 18V Li-ion accu cirkelzaagmachine set profiteer je van kracht, precisie en gebruiksgemak voor uiteenlopende zaagklussen. Dankzij het 190 mm zaagblad en een onbelast toerental van 6.000 omwentelingen per minuut maak je snelle en zuivere zaagsneden in hout en plaatmateriaal. Je bereikt met gemak een maximale zaagdiepte van 68 millimeter bij recht zagen en 53 millimeter bij 45° verstek, wat deze cirkelzaag geschikt maakt voor allerlei toepassingen. Het asgat van 30 millimeter zorgt voor compatibiliteit met veel gangbare zaagbladen en het kantelbereik tot 50° vergroot je mogelijkheden bij het maken van versteksneden. Door het lage gewicht van 4 kg zonder accu, en 5,7 kg met de krachtige 12.0Ah accu, werk je prettig en comfortabel, zelfs bij langdurig gebruik. De stevige transportkoffer maakt het eenvoudig om de set veilig op te bergen en overal mee naartoe te nemen, zodat je altijd voorbereid aan het werk kunt.
Productomschrijving
Body/set
Set
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
1
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage accu
18 V
Asgat
30 mm
Zaagblad diameter
190 mm
Zaagdiepte bij 45º verstek
53 mm
Zaagdiepte bij 90°
68 mm
Modelcode
Gewicht
5.7 kg
1x Milwaukee M18 FCSO190GR-121C 18V Li-ion accu cirkelzaagmachine