Milwaukee M18 FCOS230-0 18V Li-Ion accu doorslijpmachine body - 230x85mm
incl. BTW
Gratis product*
Nog 2 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Aanbevolen combinaties
Productinformatie
Ervaar de revolutie met de Milwaukee M18 FCOS230-0 accu doorslijpmachine
Stap in de wereld van ultieme zaagkracht zonder gedoe met de Milwaukee M18 FCOS230-0, de eerste 18V 230 mm doorslijpmachine op accu. Of je nu binnen of buiten aan de slag gaat, deze machine zet de toon met zijn zero-emissie ontwerp en indrukwekkende zaagdiepte van 85 mm. Perfect voor gewapend beton en 50% lichter dan benzinealternatieven, biedt deze machine een ongeëvenaarde combinatie van kracht en gebruiksgemak. De M18 FCOS230-0 is compatibel met alle Milwaukee® M18™ accu's, zodat je zonder onderbreking kunt blijven werken. Voeg daarbij de RAPIDSTOP™ functie en het ONE-KEY™ systeem en je hebt gereedschap dat niet alleen effectief is, maar ook maximaal veilig en traceerbaar.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M18
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aansluiting
M18
Asgat
22.2 mm
Maximaal toerental
6600 rpm
Schijf diameter
230 mm
Zaagdiepte bij 90°
85 mm
Modelcode
1x Milwaukee M18 FCOS230-0 18V Li-Ion accu doorslijpmachine body