Milwaukee M18 FBS85-202C 18V Li-Ion accu bandzaag set (2x 2,0Ah) in koffer - 898,52mm - koolborstelloos
Uitvoering
Afgelopen 30 dagen 572,14
554,86
incl. BTW
Gratis product*
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Gratis product-image
Gratis product*
Productinformatie
Milwaukee M18 FBS85-202C 18V Li-Ion accu bandzaag set: Efficiënt, veilig en compleet
Met de Milwaukee M18 FBS85-202C 18V Li-Ion accu bandzaag set haal je een veelzijdige en moderne bandzaagmachine in huis. Dankzij de krachtige koolborstelloze motor en het 18V Li-Ion accupakket (2x 2,0Ah) geniet je van optimale prestaties zonder gedoe met snoeren. De zaagcapaciteit van 85 x 85 mm bij 90º maakt deze machine uitermate geschikt voor het doorzagen van verschillende materialen. Je past de snelheid eenvoudig aan met de variabele snelheidsregelaar, terwijl de geïntegreerde LED-werkverlichting zorgt voor goed zicht op je werk. Dankzij de bandzaagkap en dubbele schakelaar werk je veilig, en met de gereedschapsloze zaagbladwissel is ombouwen snel geregeld. De hoogwaardige 898,52 mm bladen – met 12/14 TPI – maken bovendien 20% sneller zagen mogelijk ten opzichte van het vorige model. Met de verstelbare schoen, solide metalen ophanghaak en de meegeleverde koffer heb je alles bij de hand voor efficiënte klussen, zowel op locatie als in de werkplaats.
Productomschrijving
Body/set
Set
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Koffer
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
2
Accu platform
Milwaukee M18
Amperage accu
2 Ah
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Breedte zaagblad
85 mm
Koolborstelloos
Ja
Lengte zaagblad
900 mm
Maximaal toerental
165 rpm
Type machine
Bandzaag
Zaagbreedte bij 90º
85 mm
Zaagcapaciteit 90º
85 x 85 mm
Zaagdiepte bij 90°
85 mm
Modelcode
1 x M18 B2 Accu's
M12-18 FC Lader
Transportkoffer
Product type
Body/set
Set
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Koffer
Aandrijving
2
Accu platform
Milwaukee M18
Documenten
Vaak gekocht met
Milwaukee 48390630 bandzaagblad 776.29 x 8/10’’ voor M12 bandzaag – 3 stuks-image
Milwaukee 48390630 bandzaagblad 776.29 x 8/10’’ voor M12 bandzaag – 3 stuks
    Metabo 909029279 Lintzaagblad voor BAS317 / BAS318 - 2240 x 15mm-image
    Metabo 909029279 Lintzaagblad voor BAS317 / BAS318 - 2240 x 15mm