
Milwaukee M12 PCG/310C-0 12V Li-Ion Accu Kit- lijmpistool met 310 ML Patroonhouder in transporttas
Milwaukee
5.0 / 5
5 reviews










Uitvoering
incl. BTW
Gratis verzending vanaf €50,-
Retourtermijn van 30 dagen
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties

Bij aankoop van Milwaukee producten vanaf €449 excl. btw maak je aanspraak op een gratis speaker of radio. De hoogte van je totale besteding bepaalt welk cadeau je ontvangt. Koop en registreer je aankoop tijdens de actieperiode van 1 maart t/m 31 mei 2026. Na goedkeuring wordt het cadeau gratis verzonden. Bekijk de actievoorwaarden voor alle details.
Bij aankoop van Milwaukee producten vanaf €449 excl. btw maak je aanspraak op een gratis speaker of radio. De hoogte van je totale besteding bepaalt welk cadeau je ontvangt. Koop en registreer je aankoop tijdens de actieperiode van 1 maart t/m 31 mei 2026. Na goedkeuring wordt het cadeau gratis verzonden. Bekijk de actievoorwaarden voor alle details.
Aanbevolen combinaties
Productinformatie
Productomschrijving
Deze Milwaukee M12 PCG/310C-0 12V Li-Ion accu kit- lijmpistool met 310 ML patroonhouder wordt geleverd in een handige transporttas en is ideaal voor nauwkeurig en professioneel afwerken van alle kit- en lijmprojecten, zelfs bij lagere temperaturen. De krachtige anti-druppelfunctie voorkomt verspilling en zorgt voor een bijzonder nette afwerking. Dankzij de REDLITHIUM™ accu profiteer je van langdurige prestaties, een langere werkduur per acculading en een optimaal gebruik van elke accucyclus. Met een drukkracht tot 1780 N en het flexibele accusysteem dat werkt met alle Milwaukee® M12™ accu’s, ben je verzekerd van veelzijdigheid en gemak. De elektronische toerentalregeling met zes standen biedt volledige controle over de kitstroom, terwijl het grote, stevige plunjerontwerp bijdraagt aan een constante doorvoer en efficiënt gebruik van de inhoud van elke cartridge. REDLINK™ overbelastingsbeveiliging beschermt zowel de machine als de accu, en de ingebouwde brandstofmeter laat je altijd weten hoeveel acculading je nog hebt.
Product type
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Transporttas
Aandrijving
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Milwaukee M12
Documenten
Reviews
5.0 / 5
5 reviews
5 sterren
5
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
- ★★★★★
5.0
8/6/2024
mijn schuld ik hen bijna alles van milwauki maar voor dit product moest ik weer een nieuwe batterij set kopen. Ik snap niet dat het gehele assortiment met 1 type batterij werkt
- ★★★★★
5.0
1/7/2021
wij hebben er alleen die bevalt goed dus hebben we er nog een besteld!!
- ★★★★★
5.0
V.
13/2/2021
Heb al eerder de zelfde kitspuit van milwaukee gehad is een Prima kitspuit
- ★★★★★
5.0
F.
3/6/2018
Wat een top apparaat veel eerder moeten aanschaffen. Elk goed stuk gereedschap schaf je vasak te laat aan.



