Makita DPJ180ZJ 18V Li-Ion accu lamellenfrees body in Mbox
Makita
Uitvoering
239,72
incl. BTW
Over 6 dagen bezorgd
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Aanbevolen combinaties
Productinformatie
Makita DPJ180ZJ 18V Li-Ion Accu Lamellenfrees - Je nieuwe scherpzinnige partner
Klaar om je ambachtelijke vaardigheden te verbeteren? De Makita DPJ180ZJ 18V Li-Ion accu lamellenfrees is precies wat je nodig hebt voor foutloze precisie. Met zijn krachtige 18V LXT accu-platform en innovatieve asblokkering, biedt dit apparaat de kracht en flexibiliteit die je verwachtingen overtreffen. Vergeet lange laadtijden met de razendsnelle oplaadtijd van slechts 22 minuten, waardoor je project nooit stil komt te liggen. Of je nu verfijnde details toevoegt of robuuste uitsparingen maakt, met de keuze uit 6 instelbare freesdieptes tot maximaal 20 millimeter ben je altijd in controle. Dankzij de aluminium behuizing en gehard stalen tandwielaandrijving geniet je van maximale duurzaamheid, terwijl de aansluiting voor stofafzuiging zorgt voor een schone en gezonde werkruimte. Met een toerental van 6500 omwentelingen per minuut is deze lamellenfrees jouw ultieme maatje voor groots vakmanschap.
Productomschrijving
Body/set
Body
Extra eigenschappen
Asblokkering, Overbelasting indicator, Softgrip
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Mbox
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Makita LXT
Oplaadtijd
22 m
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Asgat
22.23 mm
Invaldiepte
20 mm
Maximaal toerental
6500 rpm
Maximale freesdiepte
20 mm
Type machine
Lamellenfrees
Modelcode
DPJ180ZJ
Hoogte
14.9 mm
Breedte
139 mm
1x Makita DPJ180 lamellenfrees
1x Makita 123149-0 verstekgeleider
1x Makita 123150-5 linnen stofzak
1x Makita 415252-4 stofzuigadapter
1x Makita 782401-1 nokkensleutel
1x Makita 821551-8 Mbox3
1x Makita 837648-3 kofferinlay
1x Makita B-20644 lamellenfrees
Product type
Body/set
Body
Extra eigenschappen
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Mbox
Aandrijving
Documenten
Reviews
5.0 / 5
★★★★★
3 reviews
  • 5 sterren
    3
  • 4 sterren
  • 3 sterren
  • 2 sterren
  • 1 ster
  • ★★★★★
    5.0
    heb hem nog niet-gebruik
  • ★★★★★
    5.0
    Revoir
    Jamais déçu avec cette marque
    Prima apparaat. Doe wat hij moet doen
Vaak gekocht met
    Makita P-08838 Lamellen Nr. 0 - 48x16x4 (1000st)-image
    Makita P-08838 Lamellen Nr. 0 - 48x16x4 (1000st)
      Makita BL1815N 18V Li-ion accu - 1.5Ah-image
      Makita BL1815N 18V Li-ion accu - 1.5Ah
        Makita P-08850 Verbindingslamellen - 60 x 24 x 4mm (1000st)-image
        Makita P-08850 Verbindingslamellen - 60 x 24 x 4mm (1000st)