Makita DBS180RTJ 18V Li-Ion accu stripschuurmachine set (2x 5,0Ah) in Mbox - 533x9mm
Uitvoering
Afgelopen 30 dagen 510,55
509,74
incl. BTW
Over 14 weken bezorgd
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Aanbevolen combinaties
Productinformatie
Makita DBS180RTJ 18V Li-Ion accu stripschuurmachine set
Deze veelzijdige Makita stripschuurmachine met 18V Li-Ion accu biedt alles wat je nodig hebt voor nauwkeurig schuren op lastig bereikbare plekken. Dankzij de instelbare knikarm tot 90° en bandsnelheid werk je moeiteloos aan metaal, glas, keramiek, kunststoffen en hout. Het apparaat ondersteunt niet alleen de standaard 9 mm bandbreedte, maar je hebt ook de optie om 6 of 13 mm banden te gebruiken voor uiteenlopende toepassingen. Wisselen van band en instellingen gaat eenvoudig zonder gereedschap. Afwijkingen in de bandloop corrigeer je zelf via de bandloopcorrectie. Extra werkcomfort wordt geboden door de verstelbare LED-verlichting voor optimaal zicht, de elektrische rem voor veiligheid en een handige vastzetknop voor continu gebruik. Met de handige Mbox en twee krachtige 5,0Ah accu’s ben je direct klaar om aan de slag te gaan.
Productomschrijving
Body/set
Set
Extra eigenschappen
Softgrip
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in Mbox
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
2
Accu platform
Makita LXT
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Bandsnelheid
1700 m/mn
Breedte schuurvoet
9 mm
Lengte schuurvoet
533 mm