HiKOKI W18DBW3Z 18V Li-ion accu gipsschroefmachine / bandschroefmachine set in HSC III - 25-57mm
Uitvoering
Afgelopen 30 dagen 340,24
Productinformatie
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Wordt geleverd in
in HSC
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu platform
Hikoki MULTI-VOLT
Voltage
18
Voltage accu
18 V
Aandraaimoment maximaal
10 N
Gemeten geluidsniveau DB
89.5 dB
Maximaal toerental
3000 rpm
Modelcode
W18DBW3Z
Lengte
256 mm
Hoogte
226 mm