HiKOKI SB3608DAW4Z 36V Li-ion accu bandschuurmachine body
Uitvoering
Afgelopen 30 dagen 260,05
258,44
incl. BTW
Nog 1 beschikbaar
Productinformatie
HiKOKI SB3608DAW4Z: De Accu Bandschuurmachine die Alles Aankan
Ben je klaar om je schuurprojecten te laten schitteren? Ontmoet de HiKOKI SB3608DAW4Z, jouw nieuwe beste vriend in de wereld van accu-gereedschappen. Met een krachtige 36V MULTI-VOLT accu presteert hij als een 1.000 W gesnoerd apparaat, maar dan met de vrijheid van een snoerloze werking. Verander moeiteloos de snelheid met de variabele snelheidsknop en pas aan op elk materiaal en klus. Dankzij de efficiënte stofafzuiging blijft je werkplek proper. Hij is super compact, slechts 3,5 kg licht, en geen hoekje is te klein. Ook die lastige schuurband wissel je zonder moeite, en accessoires zoals de stofzak en adapter krijg je er standaard bij. Kortom, deze bandschuurmachine laat je zonder gedoe met topprestaties aan de slag gaan.
Productomschrijving
Body/set
Body
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Accu aansluiting
Schuifaccu
Accu platform
Hikoki MULTI-VOLT
Voltage
36
Voltage accu
36 V
Aantal standen
1
Bandsnelheid
450 m/mn
Breedte schuurband
533 mm
Koolborstelloos
Ja
Lengte schuurband
76 mm
Type machine
Stripschuurmachine
Type stofafzuiging
Stofzak
Modelcode
SB3608DAW4Z
Gewicht
3.5 kg
1x Hikoki SB3608DAW4Z Accu Bandschuurmachine - 36V