Gedore RED R63003012 12-delige Slagmoerdopsleutelset - 1/2''
incl. BTW
Nog 1 beschikbaar
Productinformatie
Ontdek de kracht van de Gedore RED R63003012 slagmoerdopsleutelset
Productomschrijving
Wordt geleverd in
in Koffer
Aansluiting
1/2"
Aantal stuks in set
12-delig
Modelcode
Breedte
180 mm
Hoogte
300 mm
1x Gedore RED Dopsleutels 1/2", 6-kant
1x Gedore RED Dopsleutel SW 10 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 11 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 12 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 13 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 14 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 15 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 16 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 17 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 19 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 21 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 22 mm
1x Gedore RED Dopsleutel SW 24 mm
Product type
Wordt geleverd in
in Koffer
Kenmerken
Aansluiting
1/2"
Aantal stuks in set
12-delig
Afmetingen
Breedte
180 mm
Hoogte
300 mm