Festool LHS2-M 225EQ/CTM 36-Set Langnek-schuurmachine en stofzuigerset
incl. BTW
Over 1 week bezorgd
Productinformatie
Ga voor ultiem gemak met de Festool LHS2-M 225EQ/CTM 36-Set, dé keuze voor wanden en plafonds die geen groefjes achterlaat. Deze wand- en plafondschuurmachine met een krachtige 400 watt motor en een excentrische schuurbeweging levert je een vlekkeloze afwerking. Door de ronde schuurzool van 225 mm en eenvoudig klithechtsysteem ben je snel aan de slag. Dankzij de lichte 3,9 kg constructie en de regelbare aanzuiging, worden je armen en rug ontlast terwijl je eenvoudig werkt op netstroom. Met een effectieve stofafzuiging, in combinatie met de bijgeleverde CT 36 mobiele stofzuiger en een robuuste, duurzame EC-TEC-motor ben je verzekerd van stofvrij schuren en een lange levensduur, perfect voor elke vakman.
Productomschrijving
Opgenomen vermogen
400 W
Aansluiting stofafzuiging
36 mm
Breedte schuurvoet
220 mm
Lengte schuurvoet
220 mm
Maximaal toerental
8500 rpm
Schijf diameter
220 mm
Schuurbeweging
4
Schuurpapierbevestiging
Klithechting
Snoerlengte
4 m
Ja
578453
Gewicht
3.9 kg
1x Festool LHS2-M 225EQ/CTM 36-Set Langnek-schuurmachine
1x Festool Klittenbandverbinder
1x Festool Slangclip
1x Feastool Schuurzool 220mm
1x Festool Interface-pad inclusief 8 kunststofschroeven
1x Festool Kabel
1x Festool CTM 36 EI AC-PLANEX Stofzuiger
Opgenomen vermogen
400 W
Afmetingen
Gewicht
3.9 kg
Standaard meegeleverd
1x Festool Slangclip
1x Feastool Schuurzool 220mm