Festool LHS-E 225/CTL36-Set Langnek-schuurmachine en stofzuigerset
incl. BTW
Nog 2 beschikbaar
Productinformatie
Festool LHS-E 225/CTL36-Set Langnek-schuurmachine en stofzuigerset - Schuren wordt een eitje!
Productomschrijving
Werkt op
Netstroom
Opgenomen vermogen
400 W
Aansluiting stofafzuiging
36 mm
Breedte schuurvoet
215 mm
Lengte schuurvoet
215 mm
Maximaal toerental
920 rpm
Schijf diameter
215 mm
Schuurpapierbevestiging
Klithechting
Toerental onbelast
Type machine
Wand- en Plafondschuurmachine
Variabel toerental
Ja
578417
Gewicht
4 kg
1x Festool LHS-E 225/CTL36-Set Langnek-schuurmachine
1x Festool Schuurzool 215mm
5x Festool Klittenbandverbinder
1x Festool Kabel
1x Festool CTL 36 EI AC-PLANEX Stofzuiger
1x Festool Transporttas
Product type
Werkt op
Netstroom
Aandrijving
Opgenomen vermogen
400 W
Afmetingen
Gewicht
4 kg
Standaard meegeleverd
1x Festool Schuurzool 215mm