Carat MZBS125400 Betonslijper - 125mm - 230V - 2000W
incl. BTW
Over 3 dagen bezorgd
Productinformatie
Carat MZBS125400 Betonslijper - Krachtige partner voor renovatie
Zet je schrap voor het zware werk met de Carat MZBS125400 Betonslijper, jouw nieuwe beste maatje voor renovaties. Met z'n indrukwekkende vermogen van 2000 Watt staat deze machine altijd klaar om je te helpen bij de zwaarste klussen. Of je nu een vloer egaliseert of betonnen resten wegwerkt, de Carat MZBS125400 draait er z’n hand niet voor om. De schijfdiameter van 125 mm zorgt voor precisie, terwijl de asblokkering het wisselen van schijven soepel laat verlopen. Werkt op 230V netstroom, dus stroomgebrek is verleden tijd. Klaar om je werk naar een hoger niveau te tillen? Met de halfopen bescherming slijp je zelfs tot tegen de muur. En met de praktische transportkoffer neem je 'm simpelweg overal mee naartoe.
Productomschrijving
Extra eigenschappen
Asblokkering
Werkt op
Netstroom
Wordt geleverd in
in Koffer
Opgenomen vermogen
2000 W
Voltage
230
Maximaal toerental
7200 rpm
Schijf diameter
180 mm
Toerental onbelast
Type machine
Renovatiefrees
Variabel toerental
Ja
Modelcode
MZBS125400
1x Halve maandeur voor slijpen tegen de muur
1x Transportkoffer
Product type
Extra eigenschappen
Asblokkering
Werkt op
Netstroom
Wordt geleverd in
in Koffer
Aandrijving
Opgenomen vermogen
2000 W