Carat CUDF125300 DF Premium Komschijf - 125 x 22,23 x 6mm - beton
incl. BTW
Nog 3 beschikbaar
Retourtermijn van 30 dagen
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Productinformatie
Het getoonde product kan in details verschillen van de werkelijkheid
Productomschrijving
Carat CUDF125300 DF Premium Komschijf - Beton met een Glimlach!
Klaar om je betonprojecten naar een hoger niveau te tillen? De Carat CUDF125300 DF Premium Komschijf is precies wat je nodig hebt. Met een compacte diameter van 125mm en een sterke dikte van 6mm is deze schijf perfect ontworpen voor intensief gebruik op beton. Dankzij de hoge diamantbezetting werk je in no-time door je klus heen met een vlekkeloze afwerking en een levensduur waar je u tegen zegt. Geen gedoe met stof? De gaten in de kern zorgen voor een optimale stofafzuiging, vooral in combinatie met de Carat betonslijper type BS-1253. Of je nu een pro bent of een enthousiaste doe-het-zelver, deze komschijf is je betrouwbare maatje voor elk betonoppervlak. Zo wordt klussen een fluitje van een cent!
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Geschikt voor materiaal
Beton
Schijf diameter
125 mm
Schijfdikte
6 mm