Carat CUBD1253C0 Dustec Komschijf - 125 x 22,23 x 4mm
incl. BTW
Nog 4 beschikbaar
Retourtermijn van 30 dagen
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Productinformatie
Het getoonde product kan in details verschillen van de werkelijkheid
Productomschrijving
Carat CUBD1253C0 Dustec Komschijf - Onmisbaar voor elke klusser
Voor klussers die streven naar perfectie is de Carat CUBD1253C0 Dustec Komschijf een absolute must-have. Met een diameter van 125 mm en een schijfdikte van 4 mm is deze komschijf gemaakt voor precisiewerk op steen. De dubbele rij segmenten zorgt voor een uitzonderlijke duurzaamheid en een lange levensduur, ideaal voor de meest veeleisende projecten. De Dustec technologie, met de gaten in de kern, maakt de komschijf perfect voor gebruik met machines die stofafzuiging vereisen, zoals de Carat betonslijper BS-1253N. Of je nu een doorgewinterde professional bent of een enthousiaste doe-het-zelver, deze komschijf is jouw betrouwbare partner voor het beste resultaat.
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Geschikt voor materiaal
Steen
Schijf diameter
125 mm
Schijfdikte
4 mm