Carat CSCXL35042 Diamantzaagblad - 350 x 25,40/20,00mm - Beton
Afgelopen 30 dagen 116,09
Productinformatie
Met het Carat CSCXL35042 diamantzaagblad kies je een diamantschijf die blijft snijden wanneer beton en klinkers je zaag echt laten werken. De diameter van 350mm geeft je een diepe snede zodat je vloeiend door betonbanden en dikke grindtegels gaat zonder te duwen. Dankzij het asgat van 25.40mm met reductie naar 20.00mm plaats je het blad op meer machines en wissel je snel tussen klussen. De diamantsegmenten zijn afgestemd op zeer harde steensoorten waardoor je een strakke zaagsnede houdt en minder tijd kwijt bent aan nabewerken. Tijdens het zagen loopt het blad rustig zodat je op lijn blijft bij lange rechte sneden. Zo werk je efficiënt aan terrassen en opritten en hou je controle tot de laatste millimeter.
Productomschrijving
Toepassingen
Zagen
Aantal stuks
1
Asgat
25.4 mm
Geschikt voor materiaal
Beton
Schijf diameter
350 mm
Modelcode
CSCXL35042
1x Carat CSCXL35042 Diamantzaagblad
Product type
Toepassingen
Zagen
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
25.4 mm
Geschikt voor materiaal
Beton
Schijf diameter
350 mm