Carat CES1803000 Diamantzaagblad voor droogzagen - 180 x 22,23mm - Universeel
Afgelopen 30 dagen 38,59
35,29
-9%
incl. BTW
Nog 4 beschikbaar
Productinformatie
Carat CES1803000 Diamantzaagblad - Het ultieme zaaggemak
Maak kennis met de Carat CES1803000, het diamantzaagblad dat écht met je meedenkt. Dit semi-professionele stuk gereedschap is speciaal ontworpen voor het droogzagen en past perfect op je haakse slijper of sleuvenfrees. Met een schijfdiameter van 180mm en een segmenthoogte van 10mm ben je verzekerd van een scherpe en duurzame snede in diverse materialen. De universele 22,23mm asgat zorgt ervoor dat je dit zaagblad moeiteloos op je machine monteert. Of je nu tegelwerk doet of beton snijdt, de Carat CES1803000 is prijsgunstig en biedt uitstekende prestaties zonder poespas. Ga voor gemak, ga voor succes met Carat.
Productomschrijving
Toepassingen
Zagen
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Geschikt voor machine
Haakse slijper, Sleuvenfrees
Geschikt voor materiaal
Universeel
Schijf diameter
180 mm
Modelcode
CES1803000
1x Carat CES1803000 Diamantzaagblad
Product type
Toepassingen
Zagen
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm