Carat CEBD230310 Diamantzaagblad voor droogzagen - 230 x 22,23mm - Universeel
Carat
★★★★★
5.0 / 5
1 review
22,19
Productinformatie
Het getoonde product kan in details verschillen van de werkelijkheid
Productomschrijving
Met het Carat CEBD230310 Diamantzaagblad voor droogzagen werk je door zonder waterkoeling en houd je tempo wanneer je snel en netjes wilt zagen. De universele snede geeft je vertrouwen bij wisselende klussen en blijft stabiel lopen zodat je de zaagsnede strak kunt sturen. Je zaagt soepel door middelharde tot harde materialen en je wisselt moeiteloos tussen bijvoorbeeld steen en beton wanneer het werk daarom vraagt. De diameter van 230mm zorgt voor bereik en diepte zodat je in minder stappen door het materiaal heen bent. Met de asmaat van 22,23mm past het blad op veel gangbare machines zodat je vlot kunt starten. Zo ervaar je een snijgevoel dat rustig blijft en helpt om rafels en afbrokkelen zoveel mogelijk te beperken.
Kenmerken
Aantal stuks
1
Asgat
22.2 mm
Geschikt voor materiaal
Universeel
Schijf diameter
230 mm