
DeWALT DWST83459-1 ToughSystem 2.0 Foam inlay voor DS166 koffer














incl. BTW
Over 8 dagen bezorgd
Gratis verzending vanaf €50,-
Retourtermijn van 30 dagen
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties

Dit product is nieuw in ons assortiment. Bij aankoop van dit product kies je voor een van de nieuwste aanwinsten in ons assortiment. Elk product is zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit en innovatie.
Dit product is nieuw in ons assortiment. Bij aankoop van dit product kies je voor een van de nieuwste aanwinsten in ons assortiment. Elk product is zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit en innovatie.
Productinformatie
Productomschrijving
DeWALT DWST83459-1 ToughSystem 2.0 foam inlay voor DS166 koffer
Je beschermt gereedschap netjes en overzichtelijk in je koffer. Deze foam inlay is bedoeld voor de DS166 koffer. Je past de indeling eenvoudig aan op jouw gereedschap. Het schuim bestaat uit vierkanten van twintig millimeter. Je verwijdert delen snel zonder gereedschap. Zo creëer je een passende uitsparing per machine of accessoire. Dit voorkomt schuiven tijdens transport. Gereedschap blijft beter beschermd tegen stoten. De inlay helpt bij overzicht en snelle toegang. Je ziet direct wat ontbreekt of aanwezig is. De foam inlay werkt samen met ToughSystem 2.0. Zo stem je opslag af op jouw werkwijze. De oplossing is geschikt voor dagelijks gebruik. Je houdt gereedschap georganiseerd op de werkplek en onderweg.
Kenmerken
Aantal stuks
1
Kleuren
Hoofdkleur
Grijs
Kleurnaam
Grijs
Afmetingen
Lengte
320 mm
Hoogte
75 mm
