Bosch GFR18V-25BH 18V Li-ion accu bosmaaier - 40cm
Afgelopen 30 dagen 325,52
298,03
-8%
incl. BTW
Nieuw
Dit product is nieuw in ons assortiment.
Nog 1 beschikbaar
  • Retourtermijn van 30 dagen
Kiyoh logo-image
Fixami is Kiyoh gecertificeerd
Acties
Nieuw-image
Nieuw
Productinformatie
Deze machine wordt geleverd zonder accu en lader. Deze zijn los verkrijgbaar.
Productomschrijving
Werkt op
Accu
Aantal meegeleverde accu's / batterijen
0
Voltage accu
18 V
Aantal standen
1
Gemeten geluidsniveau DB
90 dB
Handgreep
U-Greep
Koolborstelloos
Ja
Maaias
Recht
Maaidiameter
25 cm
Maximaal toerental
5300 rpm
Trimwijze
Mes
Variabel toerental
Ja
Modelcode
06008D1200
Breedte
1961 mm
Lengte
669 mm
Gewicht
5 kg
Hoogte
515 mm
1x Bosch GFR18V-25BH 18V Li-ion accu bosmaaier
1x Bosch Dubbele schouderriem
1x Bosch Bosmaaier messenset
1x Bosch Laag uitgesneden spoel
Product type
Werkt op
Accu
Aandrijving
Voltage accu
18 V
Afmetingen
Breedte
1961 mm
Lengte
669 mm