Gratis verzending vanaf €50,-
Voor 22 uur besteld = morgen geleverd
14 dagen bedenktijd

Prijzen inclusief BTW zien?

Je kan dit altijd aanpassen, onderaan de pagina of in het menu.

Festool RTSC 400-Basic-Promo 18V Li-Ion vlakschuurmachine set (1x 3,1Ah) in systainer - 80 x 130mm - koolborstelloos

https://cdn.sw.fixami.com/media/18/8e/bf/1693567801/7d06f6003ce948bb83cbb5ffc63a412a.webp
https://cdn.sw.fixami.com/media/26/15/89/1693567792/b4a2d0da5d7446b395bc704fc6516660.webp
https://cdn.sw.fixami.com/media/26/be/41/1693567789/c1b6145e00d6474d8319d3357298d4ce.webp
+ Gratis accu
338,49

Direct Leverbaar

    trusted mark

    Fixami is Trusted Shops gecertificeerd

    Productinformatie

    Let op! Het wordt zonder lader geleverd!

      Tijdelijke actie: bij dit product van Festool krijg je tijdelijk een gratis accu meegeleverd in de systainer. Je hoeft hier niets voor te doen.

      Bijzondere kenmerken

      Accu:
      Communicatief.
      Sterke punten en voordelen
      Communiceert via Bluetooth® met de Bluetooth®-module van de CLEANTEC mobiele stofzuiger en start bij het inschakelen van de accu-schuurmachine automatisch de mobiele stofzuiger (als de betreffende mobiele Festool-stofzuiger compatibel is met Bluetooth®)
      Sterk en duurzaam: Het krachtige 18 V Ergo-accupack zorgt in combinatie met de koolborstelloze EC-TEC motor voor een vermogen zoals uit het stopcontact
      Zonder onderbreking: De accupacks met een capaciteit van 3,1 Ah overtuigen met een langere loop- dan laadtijd
      Laadstandindicatie voor snelle weergave van de beschikbare restcapaciteit
      Onbegrensde looptijd: Voor elektrisch continubedrijf kan het 18 V ergo-accupack worden ingeruild tegen de plug it-netadapter, ideaal in combinatie met een Festool mobiele stofzuiger

      Passend voor
      voor accu-schuurmachines RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125
      niet compatibel met alle andere Festool-accu-machines
      dankzij Bluetooth® kan de CLEANTEC mobiele stofzuiger bij het inschakelen van het accugereedschap automatisch worden gestart (als de Bluetooth®-module in het vrije slot van de CLEANTEC stofzuiger is geplaatst)
      ergonomische, lichte constructie voor perfect gebruik in combinatie met de accu-schuurmachines van Festool

      Vlakschuurmachine:
      De nieuwe compacte accu-schuurmachines RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125 zorgen bij het werk voor een unieke mobiliteit en bewegingsvrijheid. Het sterke 18 V Ergo-accupack met 3,1 Ah staat garant voor een vermogen als uit het stopcontact. En is de sleutel voor een uiterst compacte constructie met een uitgebalanceerde gewichtsverdeling en perfecte ergonomie bij een gewicht van slechts 1,4 kg. De afzuiging in combinatie met de Longlife-stofopvangzak maakt een flexibele hantering van de machine mogelijk – moeiteloos, ook bovenhands, op verticale vlakken of moeilijk bereikbare plekken. Voor een onbegrensde looptijd kan het accupack worden ingeruild tegen de plug it-netadapter – ideaal voor stationair gebruik in combinatie met een Festool mobiele stofzuiger.

      Mobiel en moeiteloos: zonder snoer of slang, met perfecte ergonomie, geringe bouwhoogte en een gewicht van slechts 1,4 kg. Sterk: Het 18 V Ergo-accupack zorgt in combinatie met de koolborstelloze EC-TEC motor voor een vermogen zoals uit het stopcontact. Lange looptijd: dankzij accupacks met een capaciteit van 3,1 Ah. UNIEK - er kan ook een plug it kabel op aangesloten worden. De ergo-accupack kan worden verwisseld met een speciale plug it adapter (bijgesloten bij de set-variant en los verkrijgbaar als accessoire). Stofvrij en gezond: Met de Longlife-stofopvangzak van extra duurzaam polyester-vlies in combinatie met een Festool mobiele stofzuiger. Minder nabewerking: PROTECTOR om behoedzaam langs raamvlakken, kozijnen en panelen te schuren.

      Schuren zonder netsnoer waar een stroomaansluiting niet of alleen met grote moeite ter beschikking staat (bijv. buitenshuis of op een steiger). Mobiel werken wanneer netsnoer en afzuigslang voor het gebruik erg storend zijn (bijv. bij verticale vlakken, bovenhands werken, afwerken van randen,…). Ideaal bij verticale vlakken of bovenhands werken. Schuren met één hand van kleine en smalle vlakken. Afschuren van verf en lak van kozijnen, deur- en daklijsten. met plug it-netadapter als schuurmachine met onbegrensde looptijd in het elektrische continubedrijf – ideaal in combinatie met een Festool mobiele stofzuiger binnenshuis.

      Specificaties

      Vlakschuurmachine:
      Type aandrijving: Accu
      Accuspanning: 18 V
      Accucapaciteit: 3,1 Ah
      Onbelast toerental: 6000 - 10000 min⁻¹
      Schuurbewegingen: 12000 - 20000 min⁻¹
      Schuuruitslag: 2 mm
      Verwisselbare schuurzool: 80 x 130 mm
      Aansluiting stofafzuiging: Ø 27 mm
      Gewicht met accu: 1,4 kg

      in doos
      ACCUPACK SCHUURMACHINES Bluetooth BP 18 Li 3,1 Ergo I
      Festool ACCUPACK SCHUURMACHINES Bluetooth BP 18 Li 3,1 Ergo I

      Accu:
      Capaciteit: 3.1 Ah
      Accuspanning: 18 V
      Gewicht: 0.4 kg

      Aantal meegeleverde accu's / batterijen
      1
      Amperage
      3.1
      Batterijtechnologie
      Lithium-Ion
      Bevat barcode
      Ja
      Breedte (Product)
      7 cm
      Breedte (Verpakking)
      29.6 cm
      Breedte schuurvel
      80 mm
      Gewicht (Verpakking)
      3.814 kg
      Hoogte (Product)
      14 cm
      Hoogte (Verpakking)
      18.7 cm
      Kartonnen verpakkingsgewicht
      0 kg
      Lengte (Verpakking)
      39.7 cm
      Lengte schuurvel
      130
      Toerental onbelast
      10000 rpm
      Verpakt in
      Geen
      Voltage
      18
      Volume (verpakking)
      21.9747 dm³
      Werkt op
      Accu
      1x Accu BP 18 Li 3,1 ERGO-I
      1x StickFix schuurzool 80 x 130 mm
      1x Protector
      1x Stofopvangzak
      1x Systainer SYS3 M 187

    Aanbevolen combinaties

    • Geen afbeelding
      Geen afbeelding

      1

      Geen afbeelding

      Festool RTSC 400-Basic-Promo 18V Li-Ion vlakschuurmachine set (1x 3,1Ah) in systainer - 80 x 130mm - koolborstelloos

      338,49

      1

      Geen afbeelding

      StealthMounts BM-FT18-GRN-6 Accuhouder voor Festool 18V - Groen - 6-pack

      15,99

      Direct Leverbaar

      Als bundel

      Jouw voordeel: 17,72
      354,48
      336,76
    • Geen afbeelding
      Geen afbeelding

      1

      Geen afbeelding

      Festool RTSC 400-Basic-Promo 18V Li-Ion vlakschuurmachine set (1x 3,1Ah) in systainer - 80 x 130mm - koolborstelloos

      338,49

      1

      Geen afbeelding

      StealthMounts BM-FT18-BLK-6 Accuhouder voor Festool 18V - Zwart - 6-pack

      33,89

      Direct Leverbaar

      Als bundel

      Jouw voordeel: 18,62
      372,38
      353,76
    • Geen afbeelding
      Geen afbeelding

      1

      Geen afbeelding

      Festool RTSC 400-Basic-Promo 18V Li-Ion vlakschuurmachine set (1x 3,1Ah) in systainer - 80 x 130mm - koolborstelloos

      338,49

      1

      Geen afbeelding

      StealthMounts BH-FT-GRN-2 Magnetische bithouder voor machines Festool - Groen - 2-pack

      13,89

      Direct Leverbaar

      Als bundel

      Jouw voordeel: 17,62
      352,38
      334,76
    • Geen afbeelding
      Geen afbeelding

      1

      Geen afbeelding

      Festool RTSC 400-Basic-Promo 18V Li-Ion vlakschuurmachine set (1x 3,1Ah) in systainer - 80 x 130mm - koolborstelloos

      338,49

      1

      Geen afbeelding

      StealthMounts BH-FT-BLK-2 Magnetische bithouder voor machines Festool - Zwart - 2-pack

      11,79

      Direct Leverbaar

      Als bundel

      Jouw voordeel: 17,51
      350,28
      332,77

    Reviews

    Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product.

    Leer Fixami beter kennen

    Sinds 2007 combineren we professioneel gereedschap met advies op maat. Bij ons staat alles in het teken van beter maken.

    Meer over ons
    • Tools van topkwaliteit

    • Specialist in online

    • Altijd persoonlijk advies

    • Wat je project ook is